27 Ekim Cmt | Kirazdibi Göleti Sosyal Tesisleri

Cumhuriyet Kampı

Bir başkadır kamp hayatı. Kampta geçer en güzel zamanlar. Doğayla sarmaş dolaş olursun. Seversin hayatı, zevk alırsın yaşamaktan... Menfaatsiz arkadaşlıklar kurarsın kamplarda. Komşunun komşuya güvendiği yerlerdir kamp...
Kayıt Kapalı
Cumhuriyet Kampı

Saat & Yer

27 Eki 2018 16:00 – 28 Eki 2018 11:00
Kirazdibi Göleti Sosyal Tesisleri, Şeyhmuhittin Mahallesi, Kirazdibi Göleti Sosyal Tesisleri, 06710 Ayaş/Ankara, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

CUMHURİYET KAMPI (Cumartesi-Pazar)

 • ÖNEMLİ UYARI
 • CUMHURİYET BAYRAMI ETKİNLİĞİMİZİ ÜCRETSİZ YAPMAYA KARAR VERDİK !

Üç senedir aksatmadan devam ettiğimiz Cumhuriyet kampında bu sene de yeni insanlarla tanışmak istiyoruz. Biliyoruz hava soğuk ama odunumuz var. Yaz sezonu boyunca onlarca ailenin ilk kez kamp yapmasına vesile olduk. Onlar da biz de mutlu olduk. Şimdi yeni bir deneyim zamanı. Kış kampına hazırlık! Ateş başında üşüyen bedenlerimizi ısıtırken, oyunlar oynayacak, şarkılar söyleyeceğiz. Cumhuriyet'in 95. yılını kutlayacağız. Unutulmaya yüz tutan meşaleli yürüyüş, bizimle hayat bulacak... Keyifle şarkılar söyleyeceğiz, marşlar okuyacağız. Yağmur yağarsa ıslanacak, rüzgar eserse üşüyeceğiz ama hayatımızda güzel bir anı bırakacağız.

PROGRAM

Katılım ücretsiz ve serbest programdır. Fikir vermesi açısından örnek program yazacağız. Katılmak isteyenler, kendi programına uygun planlama yapabilirler. Gece ateş başında birlik-beraberlik istiyoruz. Bunun haricinde erken ayrılmak, gece kalmak, daha uzun kalmak, çadır kurmak ya da kurmamak serbesttir :)

- Cumartesi 16.00 yola çıkış

- Çadırda kalmak isteyenler için çadır kurulumu

- 17.00-18.00 arası yemek

- 19.00 ateşimizi yakacağız

- Gece ateş başında yetişkin oyunları, müzik, eğlence...

- Meşale yürüyüşü (Meşalemizi doğal yöntemlerle kendimiz hazırlayacağız)

- Pazar sabahı kahvaltı

- Kahvaltı sonrasında gölet turu ve doğa fotoğrafçılığı

- Serbest zaman

Yukarıdaki örnek programdır. Harfi harfine uymaz, spontane güzellikler katabiliriz.

Samimi ve eğlenceli olabiliyorsan, ego ve ön yargılarını şehirde bırakabiliyorsan, sesten ve eğlenceden rahatsız olmadan geç saatlere kadar durabiliyorsan haydi sende katıl aramıza.

ULAŞIM ROTASI

Kirazdibi Göleti Ankara'nın Ayaş İlçesi'ndedir. İlçe merkezine 3 km. mesafededir. Ankara'ya en yakın doğal alanlardan biridir. Form dolduranlara konum gönderilecektir.

ÜCRET

ÜCRETSİZDİR. Herkes yemeğini, içeceğini ve kahvaltılığını getirecek. Paylaşınca daha lezzetli olacak :) 24 saat sınırsız çayı ve gece ateşi için odunu biz sağlıyor olacağız. Destek vermek isteyen olursa gönüllülük esastır. Herkes kendi aracıyla ulaşımı sağlamaktadır.

BAŞVURU ve KATILIM

"Cumhuriyet Kampı" formu dolduran herkese açıktır. Çocuklara uygun değildir. Getirene niye getirdin demez, severiz :)

Unutmayın etkinliklerimiz samimiyet ve eğlence odaklıdır. Otel hizmeti beklercesine tavır beklemeyin, tur şirketi değiliz, bireylerin mutluluğunu amaçlayan etkinlikler yapıyoruz. Eğitimci ve öğretmeniz. Etrafımızda oluşan güzel insanlara yenilerini katmak istiyoruz.

Etkinliğimiz doğal afet veya olağanüstü haller haricinde ertelenmez, iptal edilmez. Doğada yapılan etkinliklerde, değişken hava durumlarına hazırlıklı ve kabullenmiş olunmasını bekleriz. Herkes kendisinden ve ailesinden sorumludur. Aynı isteklerle bir araya gelmek isteyenlere uygun alt yapıyı sağlıyoruz. Yaşanması muhtemel kaza, yaralanma vs. sorumluluk kabul etmiyoruz. Yedek kıyafet, şemsiye, yağmurluk, ilaç vb. ihtiyaç olabilecek malzemelerinizi getiriniz. Durmayan yağış halinde geri dönüş yapabiliriz.

Sevgiyle kalın....

Her türlü konuda arayabilir, bilgi alabilirsiniz. Diğer etkinliklerimizi incelemek için tıklayın.

0507 676 65 14 - Ahmet Tekin

0554 569 55 63 - Ceren Coşar

Biletler
Fiyat
Adet
Toplam
 • Cumhuriyet Kampı
  TRY 0
  TRY 0
  0
  TRY 0
ToplamTRY 0

Bu Etkinliği Paylaş