11 Ağustos Cmt | Macera Park Çamlıdere

Macera Park & Ritim Kampı

Bir ilk! Hem kamp, hem müzik... Herhangi bir müzik aletini çalmana gerek yok, müziği sev yeter! Eğitmenimiz harika bir iş çıkaracak!
Kayıt Kapalı
Macera Park & Ritim Kampı

Saat & Yer

11 Ağu 2018 10:00 – 12 Ağu 2018 16:00
Macera Park Çamlıdere, Aluçdağı Milli Parkı, Bardakçılar Mahallesi, 06740 Çamlıdere/Ankara, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

Bir ilk!

RİTİM KAMPI | ANKARA

Hem kamp, hem müzik... Herhangi bir müzik aletini çalmana gerek yok, müziği sev yeter!

Üç senedir kamplara devam ediyoruz. Heybemiz güzel insanlarla dolmaya devam ediyor.

Odun ararken yorulmak, ateş başında şarkı söylemek, vampir-köylü oynamak, gece yürüyüşü yapmak istiyoruz. Çeşitli ritim aletlerimizle, yoğurt kovasıyla, kaşıkla :) yapacak olduğumuz ritim etkinliği için sabırsızlanıyoruz.

"Gece boyu nasıl kalırım, korkarım!" diyenler... Özellikle sizleri bekliyoruz. Doğa senin gülen yüzünü görmek istiyor. Kamp sevenleri görünce sen de çabucak alışacak ve seveceksin. Senede birkaç kez yapabildiğimiz kamplarımızı kaçırmayın!

KAMP PROGRAMI

- Cumartesi 10.00'da hareket

- Kamp eğitimi ve bilgilendirme

- Yemeğe kadar kaynaşma ve sokak oyunları

- Gün boyu sınırsız semaver çayı

- İsteyenler yüksek ip parkuru, dev salıncak, tırmanma duvarı, atv safari gibi aktivitelere katılabilir.

- 18.00 sularında akşam yemeği. Menüde köfte ve tavuk var. Salatası ve yanında çeşit çeşit meşrubat.

- Közde patates, közde mısır, közde marşmelov saatleri.

- Ateş başında şarkılar, karaoke partisi ve ritim gösterisi...

- İstenmesi halinde dev ekranda ormanda film keyfi.

- Gece yürüyüşü.

- Çadırda konaklama (çadırı olmayanlara temin edilir)

- Sabah egzersizi ile güne merhaba

- Saat 9.00 sularında kahvaltı (yumurta, peynir çeşitleri, zeytin çeşitleri, reçel, çikolata, semaver çayı, meyve suyu, domates, salatalık...)

- Doğa gözlemi, yarışma, doğa fotoğrafçılığı, etkinlik ve eğitim saati.

- Macera Park deneyimi

- Öğleden sonra üzülerek de olsa şehre dönüş... (İsteyen kalmaya devam edebilir.)

Yukarıdaki örnek programdır. Harfi harfine uymaz, spontane güzellikler katabiliriz.

Samimi ve eğlenceli olabiliyorsan, ego ve ön yargılarını şehirde bırakabiliyorsan haydi sende katıl aramıza.

SIK SORULANLAR

1- KAMP NEREDE YAPILACAK? Macera Park Çamlıdere'de yapacağız. www.maceraparkcamlidere.com Yüksek ip parkuru, dev salıncak, zipline, tırmanma duvarı, atv safari, dağ bisikleti ve at biniciliği gibi aktivitelerin olduğu Macera Park'ta güvenli bir şekilde kamp yapacağız. Saat 21.00'den sonra kapılar kapanıyor ve rahatsız edici bir durum olması söz konusu değil. Telefonlar ve internet erişimi var. Güvenlik mevcut. Wc, temiz su var. İşletmeci Ömer Bey de bir eğitimci. Olumlu izlenim aldık. Sizin için çok güzel bir yer seçtiğimizi düşünüyoruz.

2- ULAŞIM NASIL SAĞLANACAK? Herkes kendi imkanları ile gidecek. Saat 10.00'da Eryaman'da bulunan şehir kapısında buluşup, konvoy halinde hareket edeceğiz. İstanbul otobanından ilerleyip, Çamlıdere gişelerinden çıkış yapacağız. Gişelerden sonra 20 dakikalık gayet düzgün ve asfalt yoldan sonra kamp alanına varacağız. Toplam mesafe 85 km. olup 1 saat sürmektedir.

3- ÇADIRIM YOK, YANIMDA NELER GETİRMELİYİM? Temel malzeme olarak çadır ve mat ihtiyacı olacak. İster alabilir, isterseniz bizden 25 tl'ye kiralayabilirsiniz. Uyku tulumu için acele etmeyin. Nasıl olsa araçlarımızla gidiyoruz. Yanınıza bol bol battaniye, yorgan alın :) Tüm ihtiyaçlarınız konusunda sizlere yardımcı olacağız. Doğayı hissetmeye gidiyoruz, özel bir şey almanıza gerek yok. Yedek kıyafet getirmenizde fayda var.

4- ÜCRET NEDİR? FİYATA NELER DAHİLDİR? Kişi başı 100 TL'dir. 0 ile 3 yaş arasından ücret talep etmiyoruz. 3 ile 10 yaş arası %50 indirimlidir. Giriş ve konaklama, otopark, akşam yemeği, sabah kahvaltısı, atıştırmalıklar ve gün boyu devam eden ikramlarımız fiyata dahildir. Oyun ve yarışmalarımız değeri ölçülemez ama fiyata dahildir :) Macera Park bünyesinde bulunan ücretli aktiviteler katılımcılara aittir.

Şirket hesabımıza en az 50 TL yatırarak ve kayıt formunu doldurarak kesin kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

IBAN: TR87 0006 4000 0014 3860 0072 75

ŞİRKET ADI: ÖZ MERKEZ TERCÜME DANIŞMANLIK EĞİTİM TURİZM NAKLİYAT İÇ VE DIŞ TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

AÇIKLAMA: KAMP - AD SOYAD

BAŞVURU ve KATILIM

Ritim kampına çocuklu aileler, çocuksuz aileler, çiftler, bireyler... Herkesi bekleriz. Tanımadığım insanlarla mı kalacağım diye düşünmeyin. Biz de kimseyi tanımıyoruz, tanışacağız ve emin olun çok kaynaşacağız...

Unutmayın etkinliklerimiz samimiyet ve eğlence odaklıdır. Otel hizmeti beklercesine tavır beklemeyin, tur şirketi değiliz, bireylerin mutluluğunu amaçlayan etkinlikler yapıyoruz. Bizler de size müşteri gibi davranmayacağız... Etrafımızda oluşan güzel insanlara yenilerini katmak istiyoruz.

Etkinliğimiz doğal afet veya olağanüstü haller haricinde ertelenmez, iptal edilmez. Doğada yapılan etkinliklerde, değişken hava durumlarına hazırlıklı ve kabullenmiş olunmasını bekleriz. Organizeyle ilgili tedbirleri biz alacağımız gibi, sizlerde yedek kıyafet, şemsiye, güneş kremi vb. ihtiyaç olabilecek malzemelerinizi getiriniz.

Şirket hesabına 50 TL yatırmanız ve Katılım formunu doldurmanız gerekmektedir.

Sevgiyle kalın....

Her türlü konuda arayabilir, bilgi alabilirsiniz.

0507 676 65 14 - Ahmet Tekin

0554 569 55 63 - Ceren Coşar

Bu Etkinliği Paylaş