15 Eylül Cmt | Sorgun Göleti Tabiat Parkı

Sonbahar Kampı

Ankara'da Çocukla Kamp! Yediden yetmişe herkes doğayı tanısın, sevsin. Doğada mutlu olsun. Ağaçları tanısın, kamp ateşini görsün, ateşte yemeğini pişirsin, oyunlar oynasın... Çocuk olalım. Oynayalım, söyleyelim.
Kayıt Kapalı
Sonbahar Kampı

Saat & Yer

15 Eyl 2018 10:00 – 16 Eyl 2018 14:00
Sorgun Göleti Tabiat Parkı, Sorgun Göleti, Sorgun Mahallesi, 06843 Güdül/Ankara, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

15-16 Eylül Cumartesi - Pazar KAMPTAYIZ...

ÇOCUKLA KAMP | ANKARA

Kamplara devam ediyoruz. Heybemiz güzel insanlarla dolmaya devam ediyor.

Odun ararken yorulmak, ateş başında şarkı söylemek, vampir-köylü oynamak, gece yürüyüşü yapmak istiyoruz. Her yaşa hitap edecek oyunlarımızla çok keyifli vakit geçiriyoruz. Çoğunlukla ailece gidiyoruz. Çocuklarımız sofra düzmeyi de, sohbet gezmeyi de öğreniyor yanımızda...

Çocuklarımız doğayı sevsin istiyoruz. Doğayı seven kendini sever. Sevgiyle büyüyen meyve verir. Yardımlaşmayı tatsın, toprağa dokunsun.

"Gece boyu nasıl kalırım, korkarım!" diyenler... Özellikle sizleri bekliyoruz. Doğa senin gülen yüzünü görmek istiyor. Kamp severleri görünce sen de çabucak alışacak ve seveceksin. Senede birkaç kez yapabildiğimiz kamplarımızı kaçırmayın!

KAMP PROGRAMI

- Cumartesi 10.00'da yola çıkıyoruz. (Buluşma alanı mesajla bildirilecektir)

- Çadır kurulumu ve yerleşme

- Cumartesi kahvaltımız yok ama sürekli bir atıştırma ve ikramlarımız söz konusu :)

- 24 saat semaverde çayımız hazır.

- Tanışma, kaynaşma, kampçılık eğitimi

- Yemeğe kadar kaynaşma ve sokak oyunları

- 17.00 sularında akşam yemeğimizi yiyeceğiz. Menüde ekmek arası köfte var. Yanında meşrubat. Sonrasında doymayanlar için tavuk.

- Ekibin yaş durumuna uygun hazırlanmış oyunlar, yarışmalar...

- Ateş başı eğlenceleri, oyunlar...

- Dev ekranda karaoke partisi

- Közde marshmallow

- Gece yürüyüşü.

- Gece ateş başında yetişkin oyunları, canlı müzik, eğlence...

- Çadırlarda kalacağız. Çadırı olmayanlar üzülmesin, sadece 25 tl'ye kiralayabilirsiniz.

- Pazar 09.00 sularında açık büfe sabah kahvaltısı. (Semaver çayı, meyve suyu, peynir, zeytin, reçel, yumurta, vb.)

- Tur, doğa gözlemi, yarışma, doğa fotoğrafçılığı, etkinlik... Serbest zaman.

- Öğleden sonra üzülerek de olsa geriye dönüş...

Yukarıdaki örnek programdır. Harfi harfine uymaz, spontane güzellikler katabiliriz.

Samimi ve eğlenceli olabiliyorsan, ego ve ön yargılarını şehirde bırakabiliyorsan, sesten ve eğlenceden rahatsız olmadan geç saatlere kadar durabiliyorsan haydi sende katıl aramıza.

ULAŞIM ROTASI

Ankara - Sorgun Göleti Milli Parkı arası mesafe 83km.dir.

Tabiat Parkı'na Ankara'dan iki farklı yoldan ulaşılmaktadır.

- Birincisi; Güdül ilçesi üzerinden, sırasıyla Ankara-Ayaş, Ayaş-Güdül yolundan Güdül ilçesine, buradan da sırasıyla Kamanlar, Yeşilöz ve Sorgun Beldeleri üzerinden geçilerek varılmaktadır.

- Diğer bir yol ise Ankara-İstanbul otoyolunun 60. kilometresinden Güdül Yoluna sapılarak sırasıyla Çeltikçi Beldesinin içerisinden geçip çıktıktan sonra sırasıyla Kurumcu, Hüyük, Kınık köyleri takip edilerek Sorgun Beldesi üzerinden varılmaktadır

SORGUN GÖLETİ TABİAT PARKI HAKKINDA

Orman arazisidir. Temiz su bulunmaktadır. Wc ihtiyacı gidermeye yeterlidir lakin temizliği konusunda problem yaşanabilmektedir. Güvenlik vardır. Daha detaylı bilgi almak isterseniz: http://sorgungoleti.tabiat.gov.tr/

ÜCRET

Kişi başı 100 TL'dir. 0 ile 3 yaş arasından ücret talep etmiyoruz. 3 ile 10 yaş arası %50 indirimlidir. Cumartesi akşam yemeği, pazar sabah kahvaltısı, gün boyu süren atıştırmalıklar, 24 saat sınırsız çay fiyata dahildir. Herkes kendi aracıyla ulaşımı sağlamaktadır. Şirket hesabımıza 50 TL yatırmanız ve kayıt formunu doldurmanız ile kesin kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

IBAN: TR87 0006 4000 0014 3860 0072 75

ŞİRKET ADI: ÖZ MERKEZ TERCÜME DANIŞMANLIK EĞİTİM TURİZM NAKLİYAT İÇ VE DIŞ TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

AÇIKLAMA: KAMP - AD SOYAD

BAŞVURU ve KATILIM

"15-16 Eylül Sonbahar Kampı" etkinliğine çocuklu aileler katılabileceği gibi, çocuklarla oynamaktan, ilgilenmekten, etrafında görmekten mutlu olan bireyler de katılabilir. Baba-çocuk, anne-çocuk, hala,dayı, büyükanne, dede vs. herkese açıktır. Oyun, etkinlik ve yarışmalarımızı tüm yaşlara hitap edecek şekilde ayarlamaktayız.

Unutmayın etkinliklerimiz samimiyet ve eğlence odaklıdır. Otel hizmeti beklercesine tavır beklemeyin, tur şirketi değiliz, bireylerin mutluluğunu amaçlayan etkinlikler yapıyoruz. Eğitimci ve öğretmeniz. Bizler de size müşteri gibi davranmayacağız... Etrafımızda oluşan güzel insanlara yenilerini katmak istiyoruz.

Etkinliğimiz doğal afet veya olağanüstü haller haricinde ertelenmez, iptal edilmez. Doğada yapılan etkinliklerde, değişken hava durumlarına hazırlıklı ve kabullenmiş olunmasını bekleriz. Herkes kendisinden ve ailesinden sorumludur. Aynı isteklerle bir araya gelmek isteyenlere uygun alt yapıyı sağlıyoruz. Yaşanması muhtemel kaza, yaralanma vs. sorumluluk kabul etmiyoruz. Organizeyle ilgili tedbirleri biz alacağımız gibi, sizlerde yedek kıyafet, şemsiye, güneş kremi, ilaç vb. ihtiyaç olabilecek malzemelerinizi getiriniz.

Sevgiyle kalın....

Her türlü konuda arayabilir, bilgi alabilirsiniz. Diğer etkinliklerimizi incelemek için tıklayın.

0507 676 65 14 - Ahmet Tekin

0554 569 55 63 - Ceren Coşar

Bu Etkinliği Paylaş