top of page

Aile içi iletişim ve kaliteli zaman geçirme | 7'Den 70'e Ocak Ayı Buluşması

Güncelleme tarihi: 13 Şub 2019

7'den 70'e buluşması her ay düzenlenen bir sosyal sorumluluk projesidir.


İnternetten yapılan duyurular sayesinde, bilinçli insanlar bir araya gelmektedir. Gönüllülük esasına bağlı kalarak her ay iki seminer/söyleşi/sunum gerçekleşmektedir. Katılmak için web sitemizde ( www.7den70e.net ) yayınlanan etkinlik katılım formunu doldurmanız yeterli.

(Gelecek faaliyetleri görebilmek için tıklayın.)
Toplum sağlığı ancak bilinçli ve eğitimli insanlar sayesinde sağlanabilir. Etrafımızdaki insanların bu bilince sahip olmasını istiyoruz. Kendimizden başlayarak, çevremize yayılan iyilik halkası kurmak istiyoruz.


Buluşmalar, 7'Den 70'e Aile Kulübü salonunda gerçekleşmektedir. Her ayın son cuma akşamı 20.00'de bir araya gelmekteyiz.


Bu ay ki buluşmamızda Sosyal Hizmet Uzmanı Zekiye Taslı bizlerle birlikte oldu. "Aile içi iletişim ve kaliteli zaman geçirme" konusunda katılımcılarıızın karşısına çıktı.


  • Çocukla iletişimin önemi

  • Çocuk ne bekler ve ne ister?

  • Aile içinde nasıl bir iletişim olmalı?

  • Çocuğumuzla yapabileceğimiz nitelikli etkinlikler nelerdir?

  • Nitelikli vakit geçirmenin önemi ve çocuğun geleceğine etkisi konularında bilgi sahibi olduk.Söyleşinin ardından çay eşliğinde katılımcıların tanışması ve kaynaşması sağlandı. Katılımcılar, sosyal Hizmet Uzmanı Zekiye Taslı'yla birebir görüşme ve soru-cevap imkanı buldu.


Gecenin ikinci seminerinin ardından Müzik Öğretmeni Çağrı Beyde eşliğinde türküler söylendi ve gecenin sonuna gelindi.


(Gelecek faaliyetleri görebilmek için tıklayın.)

Comments


bottom of page